O nas

Jesteśmy zespołem zajmującym się kompleksowo tematem medycyny personalizowanej.

Dla lekarzy tworzymy szkolenia będące “książkami kucharskimi” skondensowanej informacji o dostępnych narzędziach z medycyny personalizowanej.

Dla klientów stworzyliśmy usługę konsjerż – osoby która pomoże dobrać badania genetyczne, lekarza specjalistę.

Dieta na podstawie genów – jest kompleksowy pakiet obejmujący badania genetyczne, konsultacje dietetyka i fizjoterapeuty. Wszystko to by dobrać dietę i ćwiczenia do potrzeb organizmu i zapewnić trwałe efekty.

Z pasji do nauki i medycyny umożliwiamy dostęp do nich każdemu.

Karolina Smulska

Dietetyk

 

  • Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
  • Praktyka w szpitalu i prywatnej klinice gastroenterologicznej.
  • Aktywnie pogłębia wiedzę z zakresu zdrowego żywienia oraz motywacji pacjenta do zmiany swojego stylu życia – zdrowego oraz chorego udział m.in. przez udział w konferencjach z dziedziny dietetyki Ogólnopolskich Konferencjach Congresus Dietetic, Trends in Dietetics.

 

Karolina Smulska – ZnanyLekarz.pl

Noemi Lipnicka

mgr biotechnologii medycznej

IMG_2675

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku biotechnologi medycznej, spec. medycyna molekularna.

Członkini:

Koalicji Medycyny Personalizowanej 

Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka

Pełnione funkcje:

  • koordynacja medyczna między pacjentami a specjalistami,
  • analiza wyników badań genetycznych,
  • prowadzenie i tworzenie szkoleń z zakresu medycyny personalizowanej, indywidualnego żywienia (nutrigenetyka, nutrigenomika).
Monika Milton

mgr zarządzania

Magda Orłowska

mgr fizjoterapii

12919168_1586720688312426_1849478125_n

Kilka słów o mnie

 

Jestem fizjoterapeutką z 6 letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizuję się w przywracaniu szeroko rozumianej sprawności ruchowej. Podchodzę holistycznie do rehabilitacji pacjenta, dlatego zdecydowałam się dodatkowo na podyplomowe studia pedagogiczne dla dorosłych, które ułatwia i przyśpiesza współpracę z pacjentem.

 

Współpracuję z pacjentami, zawsze z przyjemnością, obserwuję postępy terapeutyczne. Jestem zdania, że zawsze możemy się od siebie nawzajem wiele nauczyć, dlatego i ja nie pozostaję bierną w moim rozwoju zawodowym. Dbam o to by ciągle być „na bieżąco” i dla tego biorę udział w licznych kursach i szkoleniach dla terapeutów, które nie tylko podnoszą moje kwalifikacje zawodowe, ale również pomagają mi w doborze optymalnej terapii dla jakże zróżnicowanych grup pacjentów.

 

 W mojej ocenie każda zaproponowana terapia powinna być „szyta na miarę” tak, by mogła być w pełni akceptowana przez pacjenta ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich jego dolegliwości i ograniczeń.

 

 Jest to nowatorskie i kompleksowe podejście do zagadnienia fizjoterapii ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb pacjenta.